|
Дата розміщення: 25.04.2017
XVI. Текст аудиторського висновку (звіту)
Найменування аудиторської фірми (П. І. Б. фудитора - фізичної особи - підприємця) |
Приватне пiдприємство «АУДИТОРСЬКА КОМПАНIЯ «РЕЙТИНГ-АУДИТ» |
Код за ЄДРПОУ (реєстраційний номер облікової картки* платника податків - фізичної особи) |
30687076 |
Місцезнаходження аудиторської фірми, аудитора |
45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежностi, 101 |
Номер та дата видачі свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, виданого Аудиторською палатою України |
4129, 26.03.2008 |
Реєстраційний номер, серія та номер, дата видачі та строк дії свідоцтва про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів** |
000352, П, 000352, 12.02.2016, до 28.02.2018 |
Текст аудиторського висновку (звіту) |
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК
(звiт незалежного аудитора)
Умовно-позитивний
м. Київ 12 квiтня 2017 року
щодо рiчної фiнансової звiтностi
ПРИВАТНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БЕРШАДСЬКЕ ПIДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМIННIЙ СПРАВI У ТВАРИННИЦТВI»
станом на 31.12.2016 р. за 2016р.
код ЄДРПОУ 00692297,
що зареєстроване за адресою:
24400, Вiнницька обл., Бершадський район, м. Бершадь,
вул. Шевченка,будинок 88
I. ЗВIТ ЩОДО ФIНАНСОВОЇ ЗВIТНОСТI
Аудиторський висновок
(Звiт незалежного аудитора)
щодо фiнансової звiтностi
ПРИВАТНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БЕРШАДСЬКЕ ПIДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМIННIЙ СПРАВI У ТВАРИННИЦТВI»
станом на 31.12.2016р. за 2016 р.
м. Київ 12.04.2017р.
1.1 Основнi положення
Ми провели аудиторську перевiрку повного комплекту рiчної фiнансової звiтностi ПРИВАТНОГО АКЦIОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БЕРШАДСЬКЕ ПIДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМIННIЙ СПРАВI У ТВАРИННИЦТВI» станом на кiнець дня 31 грудня 2016 року, що включає наступнi форми: Фiнансовий звiт суб’єкта малого пiдприємництва. Фiнансова звiтнiсть Товариства станом на кiнець дня 31.12.2016 р. складена вiдповiдно до вимог П(С)БО, що були затвердженi Мiнiстерством фiнансiв України.
1.2 Адресат
Аудиторський висновок (звiт незалежного аудитора) призначається для керiвництва та учасникiв ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО», фiнансова звiтнiсть якого перевiряється, i може бути використаний для подання до Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та Фондового ринку (далi – Комiсiя), та оприлюднення фiнансової iнформацiї Товариством.
1.3 Вступний параграф
ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БЕРШАДСЬКЕ ПIДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМIННIЙ СПРАВI У ТВАРИННИЦТВI» створене вiдповiдно до Господарського та Цивiльного Кодексiв, Законiв України «Про господарськi товариства», «Про зовнiшньоекономiчну дiяльнiсть» та iнших законодавчих актiв.
Товариство є юридичною особою, має самостiйний баланс, рахунки в банках, печатки та штампи зi своїм найменуванням.
У своїй дiяльностi Товариство керується чинним законодавством, iншими внутрiшнiми нормативними документами, рiшеннями.
Станом на 31.12.2016 р. вiдокремлених пiдроздiлiв у Товариства немає.
1.3.1 Вiдомостi про Товариство
Повна назва пiдприємства ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БЕРШАДСЬКЕ ПIДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМIННIЙ СПРАВI У ТВАРИННИЦТВI»
Скорочена назва пiдприємства ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО»
Код за ЄДРПОУ 00692297
Мiсцезнаходження: 24400, Вiнницька обл., Бершадський район, м. Бершадь,
вул. Шевченка,будинок 88
Номер та дата державної реєстрацiї Дата державної реєстрацiї: 26.04.1999
Дата запису: 12.12.2007
Номер запису: 1 148 120 0000 000529
Засновники Приватного акцiонерного товариства АКЦIОНЕРИ
Розмiр внеску до статутного фонду (грн.): 924864.00
________________________________________
КIНЦЕВИЙ БЕНЕФIЦIАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ГАВРИЛЮК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРIВНА, УКРАЇНА, 24400, ВIННИЦЬКА ОБЛ., БЕРШАДСЬКИЙ РАЙОН, МIСТО БЕРШАДЬ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА , БУДИНОК 86, КВАРТИРА 1.
Статут (нова редакцiя) Затверджено Загальними зборами акцiонерiв ПрАТ «Бершадське пiдприємство по племiннiй справi у тваринництвi» протоколом №1 вiд 21.02.2014р., зареєстровано 05.03.2014р. Реєстрацiйною службою Бершадського районного управлiння юстицiї Вiнницької областi, реєстрацiйний №11481050012000529
КВЕД 01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порiд (основний);
01.42 Розведення iншої великої рогатої худоби та буйволiв;
01.46 Розведення свиней;
01.62 Допомiжна дiяльнiсть у тваринництвi;
46.21 Оптова торгiвля зерном, необробленим тютюном, насiнням i кормами для тварин;
47.19 Iншi види роздрiбної торгiвлi в неспецiалiзованих магазинах
Свiдоцтво про випуск акцiй
(номер; дата) №82/02/1/10 зареєстроване 8 вересня 2010 року, видане 29 червня 2011 року
Орган, що видав свiдоцтво Вiнницьке територiальне управлiння Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку
Розмiр статутного капiталу 924 864,00 грн. (Дев’ятсот двадцять чотири тисячi вiсiмсот шiстдесят чотири гривнi)
Акцiонери, що володiють часткою бiльше 10% акцiй Гаврилюк Ольга Володимирiвна - 59,585%;
Логова Свiтлана Станiславiвна - 14,909%;
Гаврилюк Вiкторiя Станiславiвна - 10,816%.
Аудиторський висновок було пiдготовлено вiдповiдно до МСА 700 "Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi", МСА 705 "Модифiкацiя думки у звiтi незалежного аудитора" та iнших стандартiв, що стосуються пiдготовки аудиторського висновку.
Масштаб перевiрки:
Дiйсна перевiрка, проводилася у вiдповiдностi з вимогами Закону України "Про державне регулювання ринку цiнних паперiв в Українi", Закону України "Про цiннi папери та Фондовий ринок", Закону України "Про аудиторську дiяльнiсть", "Про господарськi товариства" та Мiжнародних стандартiв аудиту надання впевненостi та етики Мiжнародної федерацiї бухгалтерiв, прийнятих Аудиторською палатою України в якостi нацiональних, якi використовуються пiд час аудиторської перевiрки фiнансової звiтностi пiдприємства i перевiрок на вiдповiднiсть. Цi стандарти вимагають, щоб планування i проведення аудиту було спрямовано на одержання розумних доказiв вiдсутностi суттєвих перекручень i помилок у фiнансовiй звiтностi пiдприємств.
Аудитори керувалися законодавством України у сферi господарської дiяльностi та оподаткування, встановленим порядком ведення бухгалтерського облiку i складання фiнансової звiтностi, мiжнародними стандартами аудиту, використовував як загальнонауковi методичнi прийоми аудиторського контролю (моделювання, абстрагування та iн.) так i власнi методичнi прийоми (документальнi, розрахунково-методичнi узагальнення результатiв аудиту). Перевiрка складається вiдповiдно до вимог Мiжнародних стандартiв аудиту, надання впевненостi та етики, зокрема Мiжнародних стандартiв аудиту 700, 701, 705, 720. Перевiркою передбачалось та планувалось, в рамках обмежень, встановлених договором, щодо обсягу, строкiв перевiрки, та з урахуванням розмiру суттєвостi помилок з метою отримання достатньої iнформацiї про вiдсутнiсть або наявнiсть суттєвих помилок у перевiренiй фiнансовiй звiтностi та задля складання висновку про ступiнь достовiрностi фiнансової звiтностi та надання оцiнки реального фiнансового стану об’єкта перевiрки. Пiд час аудиту проведення дослiдження, шляхом тестування доказiв щодо обґрунтування сум чи iншої iнформацiї, розкритої у фiнансовiй звiтностi, а також оцiнку вiдповiдностi застосованих принципiв облiку та звiтностi в Українi, чинних протягом перiоду перевiрки.
Використовуючи загальнонауковi та специфiчнi методичнi прийоми, були перевiренi данi, за якими була складена перевiрена звiтнiсть. Пiд час перевiрки були дослiдженi бухгалтерськi принципи оцiнки матерiальних статей балансу, що застосованi на об’єктi перевiрки: оцiнка оборотних i необоротних активiв, методи амортизацiї основних засобiв, тощо.
Ми вважаємо, що отримали достатнi та вiдповiднi аудиторськi докази для висловлення нашої думки.
1.4 Опис аудиторської перевiрки та опис важливих аспектiв облiкової полiтики
Планування i проведення аудиту було спрямоване на одержання розумних пiдтверджень щодо вiдсутностi у фiнансовiй звiтностi суттєвих помилок. Дослiдження здiйснювалось шляхом тестування доказiв на обґрунтування сум та iнформацiї, розкритих у фiнансовiй звiтностi, а також оцiнка вiдповiдностi застосованих принципiв облiку нормативним вимогам, щодо органiзацiї бухгалтерського облiку i звiтностi в Українi, чинним протягом перiоду перевiрки.
Фiнансова звiтнiсть Товариства пiдготовлена згiдно з вимогами Положень стандартiв бухгалтерського облiку (надалi – П(С)БО), та облiкової полiтики ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО». Рiчна фiнансова звiтнiсть складена на пiдставi даних бухгалтерського облiку Товариства за станом на кiнець останнього дня звiтного року.
Аудиторам надано до перевiрки фiнансову звiтнiсть Товариства, а саме:
- Фiнансовий звiт суб’єкта малого пiдприємництва станом на 31.12.2016 року та за перiод 2016 року складений згiдно ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 25.02.2000 N 39 ПОЛОЖЕННЯ (стандарту) бухгалтерського облiку 25 "Фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва»
Фiнансова звiтнiсть Товариства за 2016 фiнансовий рiк є звiтнiстю, яка вiдповiдає вимогам ПСБО.
Фiнансова звiтнiсть складена на основi принципу справедливої вартостi, крiм тих, справедливу вартiсть яких неможливо оцiнити достовiрно. Ця фiнансова звiтнiсть вiдображає поточну оцiнку управлiнського персоналу Товариства.
Аудиторська перевiрка включає оцiнку застосованих принципiв ПСБО ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО», а також оцiнку загального подання фiнансових звiтiв в цiлому. Пiдготовка фiнансової звiтностi вимагає вiд керiвництва розрахункiв та припущень, що впливають на суми активiв та зобов'язань, вiдображених у фiнансовiй звiтностi, а також на суми доходiв та витрат, що вiдображаються у фiнансових звiтах протягом звiтного перiоду.
Аудитор при проведеннi аудиторської перевiрки виходив з того, що данi та iнформацiя, якi наданi в первинних документах, є достовiрними та такими, якi вiдповiдають сутi здiйснених господарських операцiй.
1.5 Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу за фiнансову звiтнiсть
Управлiнський персонал ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО», в особi вiдповiдальних посадових осiб, несе вiдповiдальнiсть, зазначену у параграфi 6 б) МСА 210 "Узгодження умов завдань з аудиту":
- за складання i достовiрне подання фiнансової звiтностi за 2016 рiк вiдповiдно до Закону України «Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi» вiд 16.07.1999р. № 996-XIV та Положень стандартiв бухгалтерського облiку;
- за внутрiшнiй контроль, який управлiнський персонал визначає потрiбним для того, щоб забезпечити складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень унаслiдок шахрайства або помилки;
- за наявнiсть суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається Товариством та подається до Комiсiї разом з фiнансовою звiтнiстю;
- за невiдповiдне використання управлiнським персоналом припущення про безперервнiсть дiяльностi Товариства на основi проведеного фiнансового аналiзу дiяльностi Товариства у вiдповiдностi з вимогами МСА № 200 «Загальнi цiлi незалежного аудитора та проведення аудиту вiдповiдно до мiжнародних стандартiв аудиту».
Вiдповiдальна особа несе вiдповiдальнiсть також за:
- початковi залишки на рахунках бухгалтерського облiку;
- правомочнiсть (легiтимнiсть, законнiсть) здiйснюваних господарських операцiй та господарських фактiв;
- доказовiсть, повноту та юридичну силу первинних облiкових документiв;
- методологiю та органiзацiю бухгалтерського облiку;
- управлiнськi рiшення, договiрне забезпечення та iншу адмiнiстративну документацiю.
Для проведення аудиторської перевiрки за 2016 рiк, вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту МСА 700 «Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi», МСА 705 «Модифiкацiї думки у звiтi незалежного аудитора», МСА 706 «Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора», пiдлягали та були наданi для перевiрки наступнi документи:
1. Фiнансовий звiт суб’єкта малого пiдприємництва станом на 31.12.2016 року та за перiод 2016 року складений згiдно ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 25.02.2000 N 39 ПОЛОЖЕННЯ (стандарту) бухгалтерського облiку 25 "Фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва»
2. Статутнi, реєстрацiйнi документи;
3. Протоколи, накази;
4. Регiстри бухгалтерського облiку та первиннi документи.
Пiдготовка фiнансової звiтностi вимагає вiд керiвництва Товариства розрахункiв та припущень, що впливають на суми активiв та зобов'язань, вiдображених у фiнансовiй звiтностi, а також на суми доходiв та витрат, що вiдображаються у фiнансових звiтах протягом звiтного перiоду.
1.6 Вiдповiдальнiсть аудитора
Нашою вiдповiдальнiстю є висловлення думки щодо цiєї фiнансової звiтностi на основi результатiв проведеного нами аудиту. Ми провели аудит вiдповiдно до вимог Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi – МСА), зокрема, до МСА 700 «Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi», МСА 705 «Модифiкацiї думки у звiтi незалежного аудитора», МСА 706 «Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора», МСА 720 «Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстить перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть, МСА 240 «Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi».
Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог, а також зобов'язують нас планувати i здiйснювати аудиторську перевiрку з метою одержання обґрунтованої впевненостi в тому, що фiнансовi звiти не мiстять суттєвих викривлень.
Аудит включає перевiрку шляхом тестування доказiв, якi пiдтверджують суми й розкриття iнформацiї у фiнансових звiтах, а також оцiнку застосованих принципiв бухгалтерського облiку й суттєвих попереднiх оцiнок, здiйснених управлiнським персоналом ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО», а також оцiнку загального подання фiнансових звiтiв. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки.
Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаних облiкових полiтик, прийнятнiсть облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.
Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання суб’єктом господарювання фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб’єкта господарювання.
Перевiрка проводилась вiдповiдно до статтi 10 Закону України «Про аудиторську дiяльнiсть» в редакцiї Закону України «Про внесення змiн до Закону України «Про аудиторську дiяльнiсть» вiд 14 вересня 2006 року № 140-V, Законiв України «Про цiннi папери та Фондовий ринок» вiд 23 лютого 2006 року № 3480-IV зi змiнами та доповненнями, «Про державне регулювання ринку цiнних паперiв в Українi» вiд 30 жовтня 1996 року № 448/96-ВР, зi змiнами та доповненнями, Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг, виданих Радою з Мiжнародних стандартiв аудиту та надання впевненостi (РМСАНВ), (рiк видання 2013), затверджених в якостi нацiональних стандартiв аудиту рiшенням АПУ вiд 24.12.2014 р. № 304/1 (надалi – МСА), з урахуванням iнших нормативних актiв, що регулюють дiяльнiсть учасникiв Фондового ринку.
Аудиторська перевiрка включає оцiнку застосованих принципiв Положень стандартiв бухгалтерського облiку та суттєвих попереднiх оцiнок, здiйснених управлiнським персоналом ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО», також оцiнку загального подання фiнансових звiтiв в цiлому. Перевiркою не розглядалося питання правильностi сплати податкiв, зборiв, обов’язкових платежiв.
Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки аудитора щодо повного комплекту фiнансової звiтностi
1.7 Думка аудитора
Вважаємо, що проведена аудиторська перевiрка забезпечує достатнi та вiдповiднi докази для висловлення думки аудиторiв.
Зiбрана пiд час перевiрки iнформацiя забезпечує розумну основу для формування незалежної думки аудитора щодо вiдповiдностi даних фiнансових звiтiв їх концептуальнiй основi по окремих класах операцiй, вiдсутностi викривлень та достовiрностi фiнансової звiтностi i викладення своєї думки в аудиторському висновку.
Концептуальна основа фiнансової звiтностi, використана для пiдготовки фiнансових звiтiв, визначена вiдповiдно положень стандартiв бухгалтерського облiку, що розмiщенi на сайтi Мiнiстерства Фiнансiв України.
Облiкова полiтика Товариства, яка вiдображає принципи та методи бухгалтерського облiку та звiтностi, за якими складається фiнансова звiтнiсть, вiдповiдає вимогам ПСБО.
Проводки в облiкових записах здiйснювалися, записувалися, оброблялися та наводилися у звiтностi в електроннiй формi.
Ми вважаємо, що проведена аудиторська перевiрка забезпечує, обґрунтовану пiдставу для висловлення думки аудиторiв.
Тi невiдповiдностi i вiдхилення, якi вказанi в цьому параграфi не є суттєвими i в цiлому не спотворюють фiнансовий стан Товариства.
1.8 Обмеження обсягу роботи аудитора
Аудитори не мали змоги спостерiгати за проведенням iнвентаризацiї, яка проводилась ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» перед складанням фiнансової звiтностi за 2016 рiк оскiльки дата проведення iнвентаризацiї передувала датi, призначенiй для проведення аудиту, тому ми не маємо можливостi висловити свою думку стосовно процедури її проведення та результатiв. Однак, на пiдприємствi цю процедуру виконувала iнвентаризацiйна комiсiя, якiй ми висловлюємо довiру, згiдно вимог МСА.
За оцiнкою аудиторiв, вищезазначенi зауваження мають обмежений вплив на фiнансовi звiти (в межах суттєвостi) i не перекручують загальну рiчну фiнансову звiтнiсть Товариства та стан справ в цiлому.
1.9 Умовно-позитивна думка
Аудиторами проведений аудит фiнансової звiтностi ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» станом на 31 грудня 2016 року, а саме: Фiнансовий звiт суб’єкта малого пiдприємництва станом на 31.12.2016 року та за перiод 2016 року складений згiдно ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 25.02.2000 N 39 ПОЛОЖЕННЯ (стандарту) бухгалтерського облiку 25 "Фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва». Вважаємо, що проведена аудиторська перевiрка забезпечує достатнi та вiдповiднi докази для висловлення думки аудиторiв.
На нашу думку, за винятком можливого впливу питань, про якi йдеться у пунктах 1.8 параграфу 1 «Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки аудитора щодо повного комплекту фiнансової звiтностi», фiнансова звiтнiсть подає достовiрно, в усiх суттєвих аспектах фiнансовий стан ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» станом на 31 грудня 2016 року та його фiнансовi за рiк, що закiнчився на зазначену дату згiдно з принципами Положень стандартiв бухгалтерського облiку.
1.10 Пояснювальний параграф
Не змiнюючи нашої думки, наводимо додаткову iнформацiю. В результатi проведення аудиторської перевiрки встановлено, що в перiодi, який перевiрявся фiнансова звiтнiсть складена на основi реальних даних бухгалтерського облiку та вiдповiдно до вимог Положень стандартiв бухгалтерського облiку та фiнансової звiтностi i не мiстить iстотних суперечностей. Тi невiдповiдностi i вiдхилення, якi вказанi в цьому параграфi не є суттєвими i в цiлому не спотворюють фiнансовий стан Товариства. Усi процедури по формуванню та сплатi статутного Товариства виконанi з дотриманням чинного законодавства України.
У процесi аудиторської перевiрки аудиторами було отримано достатньо доказiв, якi дозволяють зробити висновок про вiдображення та розкриття iнформацiї щодо активiв, зобов’язань та власного капiталу, згiдно з Положеннями стандартами бухгалтерського облiку.
II. ЗВIТ ПРО IНШI ПРАВОВI ТА РЕГУЛЯТОРНI ВИМОГИ
2.1 Вiдомостi щодо дiяльностi . Розкриття iнформацiї про стан бухгалтерського облiку та фiнансової звiтностi
Фiнансова звiтнiсть Товариства станом на 31.12.2016 року в усiх суттєвих аспектах достовiрно та повно подає фiнансову iнформацiю про Товариство станом на 31.12.2016 р. згiдно з нормативними вимогами щодо органiзацiї бухгалтерського облiку та звiтностi в Українi.
Товариство для складання фiнансової звiтностi використовує ПСБО. Аудиторською перевiркою було охоплено вказанi форми звiтностi, складенi станом на 31.12.2016 року.
На Товариствi фiнансова звiтнiсть складалась протягом 2016 року своєчасно та представлялась до вiдповiдних контролюючих органiв.
Концептуальною основою для пiдготовки зазначеної фiнансової звiтностi Товариства є ПСБО.
Бухгалтерський облiк Товариства ведеться на паперових носiях, а також з використанням комп’ютерної технiки та програмного забезпечення 1С-бухгалтерiя.
В 2016 роцi Товариство дотримувалось принципу незмiнностi облiкової полiтики. Фiнансова звiтнiсть Товариства за 2016 рiк своєчасно складена та подана до вiдповiдних державних органiв управлiння у повному обсязi. В цiлому методологiя та органiзацiя бухгалтерського облiку у Товариствi вiдповiдає встановленим вимогам чинного законодавства, та прийнятої Товариством облiкової полiтики за 2016 р. Аудиторською перевiркою пiдтверджено, що бухгалтерський облiк на Товариствi протягом 2016 року вiвся у цiлому у вiдповiдностi до вимог Закону України "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi" № 996-XIV вiд 16.07.99 року, вiдповiдно до ПСБО та Iнструкцiї "Про застосування плану рахункiв бухгалтерського облiку активiв, капiталу, зобов'язань та господарських операцiй пiдприємств та органiзацiй", затвердженої Наказом Мiнфiну України вiд 30.11.99 № 291 та iнших нормативних документiв з питань органiзацiї облiку. Порушень облiку не виявлено.
Свiдоцтво про реєстрацiю випуску акцiй № 82/02/1/10 №82/02/1/10 зареєстроване 8 вересня 2010 року, видане 29 червня 2011 року Вiнницьким територiальним управлiнням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку.
Кiлькiсть простих iменних акцiй 3 699 456 шт. (Три мiльйони шiстсот дев’яносто дев’ять тисяч чотириста п’ятдесят шiсть штук), номiнальна вартiсть складає 0,25 грн. (Двадцять п’ять копiйок) за одиницю, на загальну суму 924 864,00 грн. (Дев’ятсот двадцять чотири тисячi вiсiмсот шiстдесят чотири гривнi ), форма iснування - бездокументарна.
Iнформацiя про вартiсть чистих активiв станом на 31.12.2016р.:
№ з/п Найменування показника Значення показника
на початок звiтного перiоду (тис. грн.) на кiнець звiтного перiоду (тис. грн.)
1 2 3 4
1 Активи Товариства, тис. грн.
(оцiнна вартiсть) 955,5 1028,2
2 Зобов'язання Товариства, тис. грн. 26,2 97,5
3 Вартiсть чистих активiв Товариства, тис. грн. (ряд. 1 - ряд. 2) 929,3 930,7
ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» дотримувалось вимог нормативно-правових актiв Нацiональної Комiсiї з цiнних паперiв та Фондового ринку в 2016 роцi.
Вiдповiдно, ми не помiтили нiчого суттєвого, що могло б змусити нас вважати, що твердження управлiнського персоналу щодо дотримання ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» вимог нормативно-правових актiв, що регулюють порядок складання та розкриття iнформацiї Товариства в усiх суттєвих аспектах, не вiдповiдало б вимогам чинного законодавства.
Розкриття iнформацiї про активи i зобов'язання
Розкриття iнформацiї щодо облiку та оцiнки активiв.
Приватним акцiонерним товариством за перiод з 01.01.2016 року до 31.12.2016 року використовувались цiлком правильнi та обґрунтованi принципи здiйснення класифiкацiї активiв в бухгалтерському облiку. В цiлому оцiнка активiв вiдбувалась вiдповiдно до ПСБО.
Аудиторська перевiрка була проведена з метою визнання наявностi вiдображених станом на 31.12.2016 року всiх видiв активiв - необоротних, оборотних та витрат майбутнiх перiодiв шляхом перевiрки даних iнвентаризацiї. Аналiз таких даних пiдтверджує достовiрнiсть всiх статей активу балансу та дає змогу визначити, що ця iнвентаризацiя проведена згiдно з чинним законодавством.
Розкриття iнформацiї щодо облiку нематерiальних активiв, основних засобiв, iнших необоротних матерiальних активiв та їх зносу.
Необоротнi активи станом на 31.12.2016 року становлять 227,5 тис. грн., а саме: первiсна вартiсть основних засобiв – 806,4 тис. грн., знос – 578,9 тис. грн., залишкова вартiсть основних засобiв –227,5 тис. грн.
Розкриття iнформацiї щодо правильностi ведення облiку, класифiкацiї та оцiнки запасiв, незавершеного виробництва та товарiв.
Станом на 31.12.2016 року запаси Товариства складають 618,5 тис. грн., у тому числi вартiсть готової продукцiї вiрно вiдображена у сумi 289,6 тис. грн.
Розкриття iнформацiї про ведення бухгалтерського облiку дебiторської заборгованостi
Аналiз даних дебiторської заборгованостi Товариства станом на 31.12.2016 року свiдчить, що iнвентаризацiя проведена згiдно з чинним законодавством. Поточна дебiторська заборгованiсть за продукцiю, товари, роботи послуги дорiвнює 154,6 тис. грн.
Грошовi кошти. Касовi та банкiвськi операцiї. Облiк розрахункiв.
Облiк касових та банкiвських операцiй Товариства, вiдповiдає чинному законодавству України. Порушень в облiку валютних цiнностей не виявлено. За перевiрений перiод облiк розрахункiв вiвся з дотриманням дiючих вимог. Залишки коштiв готiвки в касi та залишки на розрахунковому рахунку вiдповiдають даним аналiтичного облiку, даним касової книги, та даним банкiвських виписок.
Станом на 31.12.2016 року в балансi Товариства сума грошових коштiв та їх еквiвалентiв в нацiональнiй валютi становить 27,6 тис. грн.
Поточнi фiнансовi iнвестицiї Товариства станом на 31.12.2016 року вiдсутнi.
Розкриття iнформацiї про класифiкацiю та оцiнку витрат дiяльностi.
На Товариствi у 2016 роцi загальногосподарськi витрати та витрати на збут вiдносяться безпосередньо на результат дiяльностi.
Iншi оборотнi активи.
Iншi оборотнi активи Товариства станом на 31.12.2016 р. вiдсутнi.
Розкриття iнформацiї про вiдображення зобов'язань у фiнансовiй звiтностi
Бухгалтерський облiк та оцiнка зобов'язань здiйснюється вiдповiдно до ПСБО та Iнструкцiї про застосування плану рахункiв бухгалтерського облiку № 291. Реальнiсть розмiру всiх статей пасиву балансу в частинi зобов'язань станом на 31.12.2016 року, а саме - III роздiл "Поточнi зобов'язання i забезпечення" пiдтверджуються актами звiрки з кредиторами та даними iнвентаризацiї, яка проведена згiдно з чинним законодавством. Фактичнi данi про зобов'язання Товариства вiдповiдно до ПСБО вiрно вiдображенi у сумi 97,5 тис. грн. у роздiлi III пасиву балансу станом на 31.12.2016 року та розподiленi наступним чином:
Поточна кредиторська заборгованiсть за:
товари, роботи, послуги – 86,1 тис. грн.;
розрахунками з бюджетом – 2,8 тис грн.;
розрахунками зi страхування – 1,3 тис. грн.;
розрахунками з оплати працi – 7,3 тис. грн.
Iншi поточнi зобов’язання Товариства станом на 31.12.2016 року вiдсутнi.
Розкриття iнформацiї про статутний та власний капiтал
Аудиторами пiдтверджується дотримання вимог порядку формування Статутного капiталу; правильнiсть вiдображення в облiку внескiв до Статутного капiталу; порядок ведення аналiтичного облiку рахунку 40 „ Зареєстрований (Статутний) капiтал ”.
Вiдповiдно до Статуту (Затвердженого Загальними зборами акцiонерiв ПрАТ «Бершадське пiдприємство по племiннiй справi у тваринництвi» протоколом №1 вiд 21.02.2014р., зареєстрованого 05.03.2014р. Реєстрацiйною службою Бершадського районного управлiння юстицiї Вiнницької областi, реєстрацiйний №11481050012000529) Статутний капiтал Товариства складає 924 864 грн. (Дев’ятсот двадцять чотири тисячi вiсiмсот шiстдесят чотири грн. 00 копiйок), який подiлений на 3 699 456 штук (Три мiльйони шiстсот дев’яносто дев’ять тисяч чотириста п’ятдесят шiсть штук) простих iменних акцiй. Свiдоцтво про реєстрацiю випуску акцiй № 82/02/1/10 №82/02/1/10 зареєстроване 8 вересня 2010 року, видане 29 червня 2011 року Вiнницьким територiальним управлiнням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку.
Перелiк акцiонерiв, якi володiють бiльш, як 10% акцiй Товариства:
№п/п ПIБ РНОКПП Кiлькiсть акцiй Частка у Статутному капiталi, %
11. Гаврилюк Ольга Володимирiвна 2156106622 2204356 59.585
22. Логова Свiтлана Станiславiвна 2983117347 551582 14.909
33. Гаврилюк Вiкторiя Станiславiвна 3127314625 400126 10.816
Станом на 31.12.2016 року статутний капiтал сформовано повнiстю, що становить
924 864 грн. (Дев’ятсот двадцять чотири тисячi вiсiмсот шiстдесят чотири грн. 00 копiйок).
Величина статутного капiталу згiдно з установчими документами наступна:
Зареєстрований статутний капiтал – 924 864,00 грн.;
Сплачений статутний капiтал – 924 864,00 грн.;
Станом на 31.12.2016 р. статутний капiтал Товариства сформовано та сплачено в розмiрi 924,9 тис. грн.
Станом на 01.01.2016 р. непокритий збиток Товариства становив 453 тис. грн. За результатами дiяльностi в 2016 роцi Товариством отримано прибуток у розмiрi 1,4 тис. грн. Станом на 31.12.2016 р. непокритий збиток Товариства становив 451,6 тис. грн.
На нашу думку, iнформацiя про власний капiтал достовiрно та справедливо вiдображена у фiнансовiй звiтностi i вiдповiдає вимогам згiдно ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 25.02.2000 N 39 ПОЛОЖЕННЯ (стандарту) бухгалтерського облiку 25 "Фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва».
Структура власного капiталу Товариства:
Стаття Балансу Код рядка На початок звiтного року, тис грн. На кiнець звiтного року, тис грн.
Зареєстрований (пайовий) капiтал 1400 924,9 924,9
Додатковий капiтал 1410 457,4 457,4
Нерозподiлений прибуток (непокритий збиток) 1420 (453) (451,6)
Неоплачений капiтал 1425 - -
Усього 1495 929,3 930,7
Розкриття iнформацiї про вiдповiднiсть вартостi чистих активiв
Балансова вартiсть чистих активiв Товариства (активи за вирахуванням зобов’язань) станом на 31.12.2016 року складають:
Необоротнi активи 227,5 тис. грн.
Оборотнi активи 800,7 тис. грн.
РАЗОМ активи 1 028,2 тис. грн.
Поточнi зобов’язання 97,5 тис. грн.
РАЗОМ зобов’язання 97,5 тис. грн.
Чистi активи:
РАЗОМ активи мiнус РАЗОМ зобов’язання 930,7 тис. грн.
Станом на 31.12.2016 р. вартiсть чистих активiв складає 930,7 тис. грн. i визначена згiдно чинного законодавства.
Аналiз фiнансового стану
Для проведення аналiзу фiнансових показникiв Товариства використано фiнансову звiтнiсть у складi: баланс станом на 31 грудня 2016 року та звiт про фiнансовi результати за 2016 рiк.
Економiчна оцiнка фiнансового стану Товариства на 01.01.2016 р. та на 31.12.2016 р. проводилась на пiдставi розрахункiв наступних показникiв:
1.Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi (К абс.л.) обчислюється як вiдношення грошових засобiв, їхнiх еквiвалентiв до поточних зобов'язань. Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi показує, яка частина боргiв Товариства може бути сплачена негайно. Орiєнтовне оптимальне значення показника (0,25-0,5):
К абс.л 01.01.2016 р. = 9,7/26,2=0,3702
К абс.л 31.12.2016 р. = 27,6/97,5=0,2831
2. Загальний коефiцiєнт лiквiдностi характеризує достатнiсть обiгових коштiв без урахування матерiальних запасiв та затрат для погашення боргiв:
К заг.лiкв. 01.01.2016 р.= 698,7/26,2=26,6679
К заг.лiкв. 31.12.2016 р.= 800,7/97,5=8,2123
3. Коефiцiєнт фiнансової незалежностi (автономiї) характеризує вiдношення власних та прирiвняних до них коштiв до сукупних активiв Товариства:
К авт. 01.01.2016 р.= 929,3/955,5=0,9726
К авт. 31.12.2016 р.= 930,7/1028,2=0,9052
4. Коефiцiєнт покриття зобов’язань власним капiталом розраховується як вiдношення залучених коштiв до власних. Оптимальне значення показника: 0,5…1,0:
К покр. 01.01.2016 р. = 26,2/929,3=0,0282
К покр. 31.12.2016 р. = 97,5/930,7=0,1048
5. Коефiцiєнт рентабельностi активiв розраховується як вiдношення чистого прибутку до середньорiчної вартостi активiв Товариства:
К рент. 31.12.2016 р. = 1,4/991,85=0,0014
Основнi показники фiнансового стану Товариства станом на 01.01.2016 року та на 31.12.2016 року наведенi в таблицi.
Таблиця
ПОКАЗНИК Оптимальне значення ФАКТИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ
На 01.01.2016 р. На 31.12.2016 р.
1.Коефiцiєнт абсолютної лiквiдностi 0,25…0,5 0,3702 0,2831
2. Коефiцiєнт загальної лiквiдностi >1 26,6679 8,2123
3.Коефiцiєнт фiнансової незалежностi (автономiї) >0,5 0,9726 0,9052
4. Коефiцiєнт структури капiталу <1 0,0282 0,1048
5. Коефiцiєнт рентабельностi активiв Якнайбiльше - 0,0014
Ступiнь ризику ПрАТ на пiдставi результатiв пруденцiйних показникiв дiяльностi Товариства
За даними розрахунку пруденцiйних показникiв аудитор звертає увагу на вiдсутнiсть вiдхилення норм показникiв вiдповiдно до законодавчо встановлених критерiїв.
2.2. Iдентифiкацiї та оцiнки аудитором ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства
Пiд час виконання процедур оцiнки ризикiв i пов’язаної з ними дiяльностi для отримання розумiння суб’єкта господарювання та його середовища, включаючи його внутрiшнiй контроль, як цього вимагає МСА 315 «Iдентифiкацiя та оцiнка ризикiв суттєвих викривлень через розумiння суб’єкта господарювання i його середовища», аудитор виконав процедури, необхiднi для отримання iнформацiї, яка використовуватиметься пiд час iдентифiкацiї ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства. Аудитором були поданi запити до управлiнського персоналу суб’єкта господарювання, якi на думку аудитора, можуть мати iнформацiю, яка, ймовiрно, може допомогти при iдентифiкацiї ризикiв суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства або помилки. Аудитором були проведенi аналiтичнi процедури, спостереження та перевiрка. Аудитор отримав розумiння зовнiшнiх чинникiв дiяльностi суб’єкта господарювання, структуру його власностi та корпоративного управлiння, структуру та спосiб фiнансування, облiкову полiтику, цiлi та стратегiї i пов’язанi з ними бiзнес-ризики, оцiнки та огляди фiнансових результатiв.
У своїй поточнiй дiяльностi Товариства наражається на зовнiшнi та внутрiшнi ризики. Загальна стратегiя управлiння ризиками в ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» визначається Загальними зборами учасникiв, а загальне керiвництво управлiнням ризиками здiйснює директор.
Аудитор не отримав доказiв стосовно можливого шахрайства та суттєвого викривлення фiнансової звiтностi ПрАТ «БЕРШАДСЬКЕ ПЛЕМПIДПРИЄМСТВО» внаслiдок шахрайства.
2.3. Наявнiсть суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається Товариством та подається до Комiсiї разом з фiнансовою звiтнiстю
Пiд час виконання завдання аудитор здiйснив аудиторськi процедури щодо виявлення наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається Товариством у вiдповiдностi з МСА 720 «Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть».
Аудитор не отримав аудиторськi докази того, що фiнансова звiтнiсть була суттєво викривлена, у зв’язку з iнформацiю, що розкривається Товариством та подається до Комiсiї.
2.4. Вiдповiднiсть стану корпоративного управлiння, у тому числi стану внутрiшнього аудиту вимогам законодавства
Господарський кодекс визначає корпоративнi права як права особи, частка якої визначається у статутному фондi (майнi) господарської органiзацiї, що включають правомочностi на участь цiєї особи в управлiннi господарською органiзацiєю, отримання певної частки прибутку (дивiдендiв) даної органiзацiї та активiв у разi лiквiдацiї останньої вiдповiдно до закону, а також iншi правомочностi, передбаченi законом та статутними документами.
Кiлькiсний склад сформованих органiв управлiння Товариства вiдповiдає вимогам Статуту Товариства.
Система корпоративного управлiння у Товариствi в основному вiдповiдає вимогам законодавства.
За результатами перевiрки стану корпоративного управлiння можна зробити висновок, що система корпоративного управлiння створена, стан корпоративного управлiння Товариства вiдповiдає законодавству України. Склад управлiнського персоналу, стан управлiння та стан внутрiшнього аудиту вiдповiдає чинному законодавству.
2.5. Iнформацiя про пов'язаних осiб
Вiдповiдно до вимог МСА 550 «Пов’язанi особи» аудитори звертались до управлiнського персоналу iз запитом щодо надання списку пов’язаних осiб та, за наявностi таких осiб, характеру операцiй з ними.
Нами отримано пiдтвердження вiд управлiнського персоналу стосовно того, що Товариство не володiє корпоративними правами iнших пiдприємств.
Аудитором пiд час аудиту та за запитом до управлiнського персоналу не були виявленi вiдносини Товариства з пов’язаними особами (зокрема афiлiйованими особами), що виходять за межi нормальної дiяльностi.
2.6. Подiї пiсля дати балансу
Iнформацiя про наявнiсть подiй пiсля дати балансу, якi не знайшли вiдображення у фiнансовiй звiтностi, проте можуть мати суттєвий вплив на фiнансовий стан Товариства
На нашу думку, твердження управлiнського персоналу про те, що суттєвi подiї пiсля дати балансу, якi не знайшли вiдображення у фiнансовiй звiтностi, на дату аудиторського висновку (звiту незалежного аудитора) вiдсутнi – наведено достовiрно.
Аудитори не отримали аудиторськi докази того, що фiнансова звiтнiсть була суттєво викривлена, у зв’язку з вищенаведеною iнформацiю, що розкривається Товариством та подається до Комiсiї.
Подiєю пiсля звiтної дати визнається факт господарської дiяльностi, який надав iнформацiю про ситуацiї на дату фiнансових звiтiв, що можуть потребувати коригувань або про ситуацiї, що виникли пiсля дати складання фiнансової звiтностi, якi можуть потребувати розкриття або може вплинути на фiнансовий стан, рух грошових коштiв або результати дiяльностi органiзацiї i який мав мiсце в перiод мiж звiтною датою i датою пiдписання бухгалтерської звiтностi за звiтний рiк (згiдно МСА 560 "Подальшi подiї").
Аудитори пiдтверджують на дату проведення аудиту вiдсутнiсть подiй пiсля дати балансу, якi потребують коригування у фiнансовiй звiтностi.
Нами було також розглянуто, чи iснують подiї або умови, якi можуть поставити пiд значний сумнiв здатнiсть суб’єкта господарювання безперервно продовжувати дiяльнiсть, оцiненi оцiнки управлiнського персоналу щодо здатностi суб’єкта господарювання безперервно продовжувати дiяльнiсть згiдно до вимог МСА 570 «Безперервнiсть» та визначено, що не iснує суттєвої невизначеностi, що стосується подiй або умов, якi окремо або в сукупностi можуть поставити пiд значний сумнiв здатнiсть суб’єкта господарювання безперервно продовжувати дiяльнiсть.
Загальний висновок
Враховуючи вищенаведенi аудиторськi докази, керуючись Законом України „Про аудиторську дiяльнiсть”, Мiжнародними стандартами аудиту, надання впевненостi та етики Мiжнародної федерацiї бухгалтерiв, прийнятих Аудиторською палатою України в якостi нацiональних (зокрема МСА 701 та 720), та зважаючи на те, що виконанi необхiднi умови:
- аудитор отримав всю iнформацiю i пояснення,необхiднi для цiлей аудиту;
- надана iнформацiя достатня для вiдображення реального стану справ Товариства;
- є адекватнi i достовiрнi данi з усiх суттєвих питань;
- фiнансова документацiя пiдготовлена у вiдповiдностi з прийнятою на Товариствi облiковою полiтикою, котра в цiлому вiдповiдає вимогам законодавства України.
Ми вважаємо, що отримали достатнi та вiдповiднi аудиторськi докази для висловлення нашої думки.
Ми не спостерiгали за iнвентаризацiєю активiв та зобов’язань Товариства станом на 31.12.2016 року, однак за допомогою здiйснення iнших аудиторських процедур отримали можливiсть пiдтвердити суму активiв та зобов’язань, вiдображених в фiнансових звiтах Товариства протягом 2016 року, в межах рiвня суттєвостi, визначеного вiдповiдно до листа Мiнiстерства фiнансiв України вiд 29.07.2003 р. № 04230-04108.
На нашу думку, фiнансовi звiти справедливо та достовiрно вiдображають фiнансовий стан станом на 31 грудня 2016 року, а також фiнансовi результати за 2016 рiк, та вiдповiдає вимогам згiдно ЗАТВЕРДЖЕНОГО Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 25.02.2000 N 39 ПОЛОЖЕННЯ (стандарту) бухгалтерського облiку 25 "Фiнансовий звiт суб'єкта малого пiдприємництва».
Основнi вiдомостi про аудиторську фiрму:
Повна назва пiдприємства Приватне пiдприємство «АУДИТОРСЬКА КОМПАНIЯ «РЕЙТИНГ-АУДИТ»
Скорочена назва пiдприємства ПП «АК «РЕЙТИНГ-АУДИТ»
Ознака особи Юридична
Код за ЄДРПОУ 30687076
Юридична адреса 45000, Волинська обл., м. Ковель, вул. Незалежностi, 101
Свiдоцтво про внесення в реєстр суб’єктiв аудиторської дiяльностi № 4129 вiд 26.03.08р., строк дiї з 26.03.2008 року до 28.02.2018 року видане Аудиторською Палатою України
Свiдоцтво про внесення до реєстру аудиторiв та аудиторських фiрм, якi можуть проводити аудиторськi перевiрки фiнансових установ, що здiйснюють дiяльнiсть на ринку цiнних паперiв Серiя П 000352 вiд 12.02.2016 року, строк дiї з 12.02.2016 року до 28.02.2018 року, видане Нацiональною комiсiєю з цiнних паперiв та фондового ринку
Сертифiкат аудитора Давиденко Т.М. сертифiкат - № 006583 вiд 02.07.2009 р., строк дiї вiд 02.07.2009 р. до 02.07.2019р.
Основнi вiдомостi про умови договору на проведення аудиту:
- дата та номер договору на проведення аудиту вiд 29.03.2017 р. № 23/03-5
- дата початку та дата закiнчення проведення аудиту з 29.03.2017 р. по 12.04.2017 р.
Заступник Директора м.п. _____________ Т.М. Давиденко
Приватного пiдприємства
«АУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНIЇ
«РЕЙТИНГ-АУДИТ»
(сертифiкат №006583) 12.04.2017 року
. . . |
|